Květnové závody

V květnu nás tradičně čeká několik OB závodů pro veřejnost. Informace k jednotlivým akcím naleznete i na tomto webu. Podrobnosti budou průběžně doplněny.

Co nás tedy čeká?

Květen začněme Dětskou ligou. Půjde o letošní druhý závod Dětské ligy a zavítáme do lesa nedaleko Doubí u Tábora. Závod odstartuje v 11 hodin v neděli dne 5. května. Více o závodu naleznete na webu Dětské ligy.

Po Dětské lize bude následovat Kufrování pro školáky. Taktéž půjde o letošní druhý závod této soutěže. V druhém závodě se vydáme po roční pauze do Chotovin. Sraz bude na fotbalovém hřišti v Chotovinách a určitě půjde o zajímavý závod. Akce proběhne ve středu 15. května a startovat se může od 14 hodin. Před Kufrováním v dopoledních hodinách proběhne ve stejném prostoru krajská přebor škol. Více informací na webu Kufrování.

Ke květnu samozřejmě patří také Táborský den orientačního běhu. Po roce budeme moci s mapou prozkoumat krásné zákoutí botanické zahrady. Letos poběžíme ve středu 22. května a informace naleznete na stránce Táborského dne OB.

Květen ukončíme třetím závodem Dětské ligy, která proběhne na rozšířené mapě Lopeček nedaleko Dobronic u Chýnova. Závod proběhne v neděli 26. května. Informace k závodu budou ještě upřesněny.

Těšíme se na vaší účast a pro dětské účastníky nebudou chybět drobné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *