Dětský den v Měšicích

V sobotu proběhl v táborských Měšicích dětský den. Jednou z soutěží byl i malý závod orientačního běhu. Počasí přálo a tak závod vyzkoušelo téměř sto dětí. Několik fotek ze závodu je možno prohlédnout na rajčeti.
Výsledky naleznete zde. Pro důkladnější porovnání je pak možno prostudovat mezičasy. Mezičasy lze srovnávat mezi závodníky pouze u kategorie B, U kategorie A lze pouze vidět dosažené časy na jednotlivé kontroly .
K výsledkům. Uvedeny jsou pouze jména (případně počáteční písmena příjmení). Všichni kdo zvládli najít všechny kontroly v pořadí 1, 2, … až 10. Jsou uvedeny v kategorii B. Ti co zvládli najít kontroly v libovolném pořadí, jsou uveden v kategorii A. Nalezení všech kontrol znamená zisk deseti bodů. Kdo našel méně kontrol má počet bodů rovnající se počtu nalezených kontrol. O pořadí rozhoduje počet nalezených kontrol a poté dosažený čas.
Zájemci, kteří by si chtěli vyzkoušet orientační běh mají možnost v rámci Dětské ligy OB. Třetí letošní závod proběhne v neděli 11. června v Týně nad Lužnicí. Informace naleznete na stránce závodu.
Čtvrtý závod pak proběhne 25. června u obce Vřesce. Možnost je také vyzkoušet Kufrování pro školáky. Poslední jarní závod proběhne 21. června. Bližší informace budou zveřejněny na tomto webu před závody. Veškeré naše pořádané akce lze nalézt na stránce „pořádáme„.
Co je orientační běh můžete nalézt na webové stránce.
Náš oddíl také pravidelně trénuje (2x týdně) a také se účastní oblastních soutěží a realizuje klubová soustředění. Není nic jednoduššího než přijít a orienťák vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *