V nové sezóně

Letošní rok začal za stále trvajících vládních omezení zapříčiněných covidem. Sezonu jsme tak zahájili venkovními tréninky místo obvyklé tělocvičny.

Počasí nebývale bohaté na sníh navíc umožnilo tréninky absolvovat na lyžích. Pro zajímavější průběh lyžařských tréninků tak bylo narychlo vytvořeno několik nových OB map pro lyžování, díky kterým jsme se podívali na nová místa s lepšími podmínkami pro OB lyžování.

Jediné co zatím není možné je setkávání. Z uvedeného tak nadále tréninky probíhají celý den. To hlavní pohyb se však daří udržet. Navíc si můžeme užit sněhu a přitom i pípat kontroly.

Potěšující je taky, že dorazily nové klubové čepice a čelenky. Především čepice se v zimě budou hodit. Díky podpoře MŠMT (dotace „Můj klub“) se čelenky a čepice podařilo zajistit bezplatně. Za veřejnou podporu ministerstvu děkujeme.

Dokud budou restrikce platit, budeme nadále trénovat v uvedeném formátu a to buď na lyžích nebo klasicky při pěším OB. K tréninku se může kdokoliv připojit. Informace na emailu tomdol62@seznam.cz případně na mobil 777 603 927.

Závodní sezonu pak odstartujeme první Dětskou ligou (otevírání sezony) již v tradičním posledním březnovém víkendu. Přesněji 27. března 2021. V jakém formátu uvidíme až podle aktuálních omezení. Bližší informace budou zveřejněny počátkem března na stránkách Dětské ligy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *