Co nás čeká na podzim?

Tréninky i na podzim zůstanou v nezměněné podobě.

V pátek od 17 hodin mapové a v neděli od 17 hodin běžecké, vše dle upřesnění. Vše poběží až do doby než začneme chodit do tělocvičny. Výjimkou je pouze následující víkend, kdy mapový trénink proběhne v neděli od 16 hodin na nové mapě kterou připravil Martin.

A jak budou probíhat závody na podzim?

Kromě oblastních a republikových nás čeká samozřejmě několik závodů pro veřejnost. První závod proběhne v rámci Dětské ligy. Konkrétně se bude jednat o pátý závod „Tondův kufr„. Závod se uskuteční v sobotu 21. září od 14,00 hodin. Start i cíl u hřiště Sokol Sezimovo Ústí I. Informace naleznete na stránce závodu. Dětská liga pak bude pokračoval 6. závodem 5. října v Chotovinách, 7. závodem 9. listopadu v Plané nad Lužnicí a předvánočním 8. závodem 14. prosince v Chýnově. Závěrka Dětské ligy proběhne tradičně mezi Vánoci a Novým rokem. Bude ještě upřesněno.

Kromě Dětské ligy proběhnou tři závody v rámci Kufrování pro školáky 2019/20. První kufrování nás čeká ve čtvrtek 26. září v Chotovinách. Další kufrování proběhne hned v pátek 27. září v Měšicích. Třetí a poslední podzimní závod pak proběhne 13. října v Choustníku. Bližší informace budou průběžně zveřejněny. Doufáme, že se i v ročníku 2019/20 podaří pro nejlepší závodníky zabezpečit zajímavé ceny podobně jako v ročníku 2018/19.
O dalších akcích našeho klubu se dozvíte na těchto stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *