Akce na startu nové sezóny

Začátek sezony OB se kvapem blíží. Tradičně tak proběhne řada akcí pro veřejnost i zkušené OB závodníky.

I letos jsou naše akce pro veřejnost bezplatné a doufáme, že se podaří zajistit i pěkně ceny jak v letech předešlých. Odstartujeme tradičním bruslením,

Bruslení s OB proběhne již v sobotu 12. března od 15,45 na zimním stadionu v Táboře. Akce bude mít stejnou formou jako v předešlých letech. Nutno se předem přihlásit pomocí přihlašovacího formuláře. Více informaci naleznete v událostech.

Na konci měsíce zahájíme Dětskou ligu. První závod DL „Otevírání sezony“ proběhne v neděli 27. března u  obce Tůrovec na nové mapě. Více informací naleznete na stránce závodu.

V dubnu pak zahájíme další celoroční soutěž Kufrování pro školáky. Konkrétně zahájíme 6. dubna v Táboře – Měšicích. Informace budou zveřejněny již brzy.

Ten kdo by chtěl do lesa zavítat dříve, může využít náš první mapový trénink. Trénink uskutečníme v úterý 22. března. O více informací je nutno si napsat na mail ob@obkta.cz .

Do konce března budou tréninky stále probíhat dvakrát týdně v tělocvičně. Náš oddíl, ale už v březnu čeká první oblastní závod na klasické trati u Pardubic. Hned o prvním víkendu v dubnu proběhne čtyřdenní oddílové jarní soustředění, tak abychom se mohli na novou sezonu připravit. Kdo by se k nám chtěl připojit není nic jednoduššího než napsat a začít chodit.

Je potěšující, že i v letošním roce se nám daří přípravu i závody zajistit tak, aby především naše děti a mládež nemuseli zbytečně platit. To především činnosti našich členů a finanční podpoře Jihočeského kraje, Agentury sportu, města Tábor a MO. Za podporu děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *