Podzimní omezení – závody a tréninky

Tak se nám nadále zhoršuje situace a na základě vládních nařízení i k nám dorazily změny.

Tréninků se omezení nikterak nedotknou. Dvakrát týdně vyběhneme do lesa s mapou. Pouze informace budou k tréninkům zasílány pouze mailem. Případní zájemci o tréninky mohou napsat na mail ob@obkta.cz nebo zavolat na 777 603 927.

Čeho se opatření týká jsou oblastní závody, které (zatím na 14 dni) byly zrušeny. Díky tomu však můžeme již nadcházející neděli 11.10. uspořádat závod v rámci Kufrování pro školáky a to u Sezimova Ústí. Jelikož se i tohoto závodu týkají vládní opatření, bude probíhat omezeně, tak aby se účastníci nepotkávali. Startovat se bude odpoledne, dle instrukcí zaslaných mailem. Mailem se účastníci dozví i přesný čas a místo startu. Na závod je nutno přihlásit se dopředu a to na mail ob@obkta.cz nebo na stránce závodu. Závod je pro všechny účastníky bezplatný.

Další plánovanou akcí bude netradiční závod Liščí troják ten je plánovaný na 25. října 2020 a bude probíhat v podobném režimu jako Kufrování (pokud se opatření nezmění). Informace k závodu se objeví na tomto webu. Závod je také bezplatný

Třetí nejblíže plánovanou akcí je 6. závod letošní Dětské ligy Táborska dne 1. listopadu. Bližší informace naleznete na stránkách Dětské ligy. Závod bude probíhat pravděpodobně také v omezeném režimu. Zde platí symbolické startovné jenom registrovaní OB běžci.

Můžeme jen doufat, že se situace ohledně epidemie brzy zlepší a již nebudou žádná omezení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *